ViVa na META-GAS DAY 2018

Firma ViVa sa aj tento rok zúčastnila v poradí už 10. ročníka META-GAS DAY 2018, ktorý sa uskutočnil v sobotu 16.6.2018. Podujatie každoročne organizuje náš zákazník, firma META-GAS s.r.o. na Ranči na striebornom jazere v Galante. Okrem prezentácie vybraných produktov ViVa, Hansgrohe a noviniek sme poskytli odborné konzultácie a rady v oblasti kúpeľňovej sanity a armatúr. Pozornosti neunikli ani novinky modelov Harley-Davidson.

META-GAS DAY je každoročná firemná akcia, kde je pripravené veľké množstvo atrakcií, súťaží, hier a to nie len pre deti, ale aj pre dospelých. Tento ročník bol významný svojím 10. výročím. Ako hviezdy programu vystúpili, okrem iných, skupiny Gladiátor a Kandráčovci. Súčasťou zaujímavého programu bol aj špeciálny cyklistický trenažér Bora-Hansgrohe, na ktorom sa súťažilo v špurte na 350 metrovú vzdialenosť.

Za tím ViVa chceme poďakovať všetkým za účasť a veríme, že ste si odniesli mnoho pekných spomienok a na budúci rok sa na Vás tešíme opäť.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk