Dornbracht

Dornbracht

Nemecká spoločnosť Dornbracht, so svojou viac ako 60-ročnou históriou, je rodinným podnikom zameraným priamo na zákazníka. Dornbracht kladie veľký dôraz na tri základné piliere úspechu: ocenenie individuálnej hodnoty každého zamestnanca, zjednodušovanie zložitých procesov výroby a na transparentnosti a schopnosti prispôsobovať sa dodávateľom a partnerom.

Aj malé veci môžu spoločne dosiahnuť veľký úspech.“

Dornbracht predstavuje vedomosti a inšpiráciu. Ako popredný výrobca prémiového segmentu, predstavuje dielňa Dornbracht maximálnu spoľahlivosť, kvalitu a exkluzivitu svojich produktov, ktorá vychádza z umeleckého ponímania vody a z inovatívneho pohľadu na kúpeľňu a kuchyňu.

Umenie môže napadnúť tabu a ísť nad rámec zaužívaného, ísť nad rámec limitov.“

Pre spoločnosť Dornbracht je udržateľnosť otázkou postoja, kedy vaše vlastné správanie môže ovplyvniť životy iných. Jej cieľom je preto aktívne sa podieľať na ochrane klímy a úspore zdrojov, pričom začínajú už od základov – priamo na pracovisku svojich zamestnancov.

Naše dlhodobé riešenia sa stávajú súčasťou hodnotového reťazca ďalších generácií.“

Ako výrobca prémiových armatúr, získal celý rad ocenení. Jednotlivé jednotky výroby môžu byť veľmi ľahko zamieňané, čím Dornbracht dokáže veľmi rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a integrovať technické inovácie do výrobného procesu.

Dornbracht predstavuje kvalitu, ktorá je "Made in Germany".“

www.dornbracht.com

Na stiahnutie

Aktuálne cenníky

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk