Hansgrohe

Hansgrohe

Od svojho založenia v roku 1901 v Schiltachu v nemeckej oblasti Schwarzwald spoločnosť Hansgrohe AG sústavne prináša na trh inovácie, ktoré sú základom nových celosvetových trendov v oblasti návrhu kúpeľňových priestorov. Od tohto roku je Hans Grohe, priekopník v oblasti kúpeľní, a jeho potomkovia už tradične o krok vpred pred dobou. Či už vtedy, keď vynašli prvú ručnú sprchu (1928), alebo keď zahájili novú éru sprchovania s Raindance (2003). V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 3 000 zamestnancov v 36 pobočkách na celom svete. Výroba sa uskutočňuje v desiatich výrobných závodoch na troch kontinentoch. „Celosvetový hráč z Čierneho lesa", predstavujúci rodinný podnik s viac ako storočnou históriou, sa stal synonymom pre moderné dizajnérske riešenia kúpeľní a inovatívne výrobky súvisiace s kúpeľňovými priestormi.

Záruka

Dôverujte kvalite „Made by Hansgrohe“.

Základnou súčasťou podnikateľskej filozofie spoločnosti Hansgrohe je ponúkať svojim zákazníkom vždy najvyššiu kvalitu. Preto ponúkame spotrebiteľom dobrovoľnú záruku výrobcu v trvaní päť rokov na naše výrobky. Predpoklady a podrobnosti nájdete v nasledujúcich záručných podmienkach.

Záručné listy Hansgrohe

Záručné listy si vyžiadajte u svojho predajcu. Od februára 2014 disponujú predajcovia novými tlačenými záručnými listami s ochranným prvkom pre daný rok. Z tohto dôvodu nebudú elektronické záručné listy a k uplatneniu reklamácie bude slúžiť výhradne originálny tlačený záručný list obsahujúci všetkými uvedenými náležitosťami. Kópie záručných listov nebudú akceptované.

Záručný list súži k uplatneniu predĺženej 5 ročnej záruky na výrobky montované vyškolenou certifikovanou osobou. Využite bezplatnú montáž vybraných výrobkov.

Záručné podmienky Hansgrohe CS


kalkulátor úspor

www.hansgrohe.sk

Na stiahnutie

Aktuálne cenníky

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk