Hansgrohe

Hansgrohe

Od svojho založenia v roku 1901 v Schiltachu v nemeckej oblasti Schwarzwald spoločnosť Hansgrohe AG sústavne prináša na trh inovácie, ktoré sú základom nových celosvetových trendov v oblasti návrhu kúpeľňových priestorov. Od tohto roku je Hans Grohe, priekopník v oblasti kúpeľní, a jeho potomkovia už tradične o krok vpred pred dobou. Či už vtedy, keď vynašli prvú ručnú sprchu (1928), alebo keď zahájili novú éru sprchovania s Raindance (2003). V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 3 000 zamestnancov v 36 pobočkách na celom svete. Výroba sa uskutočňuje v desiatich výrobných závodoch na troch kontinentoch. „Celosvetový hráč z Čierneho lesa", predstavujúci rodinný podnik s viac ako storočnou históriou, sa stal synonymom pre moderné dizajnérske riešenia kúpeľní a inovatívne výrobky súvisiace s kúpeľňovými priestormi.

Záruka

Dôverujte kvalite „Made by Hansgrohe“.

Základnou súčasťou podnikateľskej filozofie spoločnosti Hansgrohe je ponúkať svojim zákazníkom vždy najvyššiu kvalitu. Preto ponúkame spotrebiteľom dobrovoľnú záruku výrobcu v trvaní päť rokov na naše výrobky. Predpoklady a podrobnosti nájdete v nasledujúcich záručných podmienkach.

Záručné listy Hansgrohe

Záručné listy si vyžiadajte u svojho predajcu. Od februára 2014 disponujú predajcovia novými tlačenými záručnými listami s ochranným prvkom pre daný rok. Z tohto dôvodu nebudú elektronické záručné listy a k uplatneniu reklamácie bude slúžiť výhradne originálny tlačený záručný list obsahujúci všetkými uvedenými náležitosťami. Kópie záručných listov nebudú akceptované.

Záručný list súži k uplatneniu predĺženej 5 ročnej záruky na výrobky montované vyškolenou certifikovanou osobou. Využite bezplatnú montáž vybraných výrobkov.

Záručné podmienky Hansgrohe CS


kalkulátor úspor

www.hansgrohe.sk

Na stiahnutie

Katalóg na vyžiadanie
Cenník na vyžiadanie

Hansgrohe ShowerSelect 2015

Batérie Metris ComfortZone

ComfortZone Metris, Talis, Focus

EcoSmart

Každý nápad sa počíta. Už 110 rokov

Kuchynské batérie

Odporúčania pre čistenie

Odtoková technika

PuraVida batérie

Sprchové systémy Raindance Select Showerpipes

SK Certifikát zhody - miešacie batérie s príslušenstvom

SK Certifikát zhody - príslušenstvo k vaniam a umývadlám

Prehlásenie o zhode

Prehlásenie o zhode

© vivask.sk 2020, beží na systéme sellio od vibration.sk

Používaním stránok prevádzkovaných na www.vivask.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info